top of page

Perła Rynku Spożywczego 2023Jesteśmy niezwykle dumni, że nasze nowe produkty PREMIUM - Ser Koryciński Swojski z Truflą oraz Ser Koryciński Swojski z Wasabi, zdobyły tak ważne wyróżnienie!


21 września w hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport odbyła się uroczysta gala wieńcząca tegoroczną edycję badań Perły Rynku FMCG. Przedstawiciele ponad 60 wiodących sieci handlowych i sklepów internetowych wytypowali najbardziej obiecujące nowości roku.

Każdy produkt i każda linia została przez jurorów skrupulatnie oceniona na kilkunastu wymiarach, wśród których były m.in. skład, jakość, opakowanie, ale też ekologiczność, funkcjonalność czy innowacyjność. Jurorzy wypowiadali się również na temat siły marki, marketingowego wsparcia produktu i wreszcie jego ceny.


Po raz pierwszy w historii produkcji Sera Korycińskiego, firma Zarzeccy wprowadziła na rynek produkty PREMIUM. Wyśmienite sery z truflą oraz z wasabi oczarowały koneserów innowacyjnym i oryginalnym smakiem, opakowaniem i historią.


Nasza oferta, to nie tylko ser, ale właśnie prawdziwa historia i tradycja Podlasia. Dlatego posiadamy świadectwo jakości "Chronione Oznaczenie Geograficzne" dające gwarancje autentyczności i pochodzenia. Teraz do naszych oznaczeń dołącza Perła Rynku Spożywczego 2023 (srebro).


Nagrodę podczas gali w imieniu firmy Zarzeccy Sp. z o.o. odebrał Sylwester Kwiatkowski - wiceprezes zarządu wraz z Edytą Sienkiewicz - szefową produkcji i Rafałem Ziemkiewiczem - dyrektorem zakładu.

Na koniec gali wręczyliśmy uczestnikom upominki wśród których znajdowały się wyróżnione produkty.

Wierzymy, że wyróżnione produkty wkrótce spotkacie na sklepowych półkach w swoim regionie.


Dziękujemy!Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page