top of page

GDZIE KUPIĆ SER?

Ser Koryciński Swojski Zarzeccy jest dostępny w popularnych marketach: Biedronka, Auchan, Stokrotka, Carrefour, Selgros  oraz niewielkich sieciach sklepów firmowych jak np. Matthias czy Podlaska Chata. Dystrybucją zajmują się także Farutex, Sobik, AFK, Chefs Culinar, Duo-Tes, a nasz ser znajdziecie także w wielu popularnych daniach firm cateringowych. 

TU ZNAJDZIESZ NASZE SERY

logoZ1.png
logoZ2.png
logoZ3.png
logoZ4.png
csm_Selgros_515c2e102c.png

CERTYFIKAT

certyfikat.png

W sprzedaży pojawia się wiele Serów Korycińskich „Swojskich” o wątpliwej jakości i pochodzeniu. Pragniemy przypomnieć, iż Ser Koryciński „Swojski”, jest produktem regionalnym, produkowanym przez wiele różnych gospodarstw. Nie odpowiadamy za jakość serów wytwarzanych przez innych producentów. Oryginalny Ser Koryciński „Swojski” powinien posiadać etykietę z logo „Chronione Oznaczenie Geograficzne” oraz logo „Ser Koryciński Swojski”. Klient ma prawo prosić sprzedawcę o przedstawienie certyfikatu jakości, potwierdzającego pochodzenie produktu.

 

Nasz ser posiada Świadectwo Jakości wydane przez Wojewódzki Inspektorat Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych oraz logo Chronione Oznaczenie Geograficzne.

_DSC6530.jpg

JAK PRZECHOWYWAĆ SER

Ser Koryciński należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu (piwnica, lodówka). Można go przechowywać w folii do żywności, hamując tym samym proces jego dojrzewania. Natomiast jeśli chcą Państwo aby ser dojrzewał, należy przechowywać go bez opakowania, bądź przykryć przepuszczającym powietrze materiałe i każdego dnia przekładać na drugą stronę.

 

Ser Koryciński ma ważność do spożycia nawet do 2 miesięcy. W tym czasie ser będzie dojrzewać, co objawia się zmianą jego konsystencji, barwy i smaku. Można go też zamrażać.

_DSC2556.jpg
bottom of page