top of page

Nagrodzone produkty premiumPerła Rynku Spożywczego 2023 oraz medal Smaki Regionów 2023 przyznawany podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich dla naszych nowości PREMIUM! Ser Koryciński Swojski z Truflą, oraz z Wasabi oczarowały jury obu tych wydarzeń.


Każdy produkt i każda linia została przez jurorów skrupulatnie oceniona na kilkunastu wymiarach, wśród których były m.in. skład, jakość, opakowanie, ale też ekologiczność, funkcjonalność czy innowacyjność. Jurorzy wypowiadali się również na temat siły marki, marketingowego wsparcia produktu i wreszcie jego ceny.


Po raz pierwszy w historii produkcji Sera Korycińskiego firma Zarzeccy wprowadza na rynek produkty PREMIUM. Wyśmienite sery z truflą oraz z wasabi pozytywnie zaskoczyły koneserów innowacyjnym i oryginalnym smakiem, opakowaniem oraz historią.


Nasza oferta to nie tylko ser, ale przede wszystkim najprawdziwsza historia i tradycja Podlasia. Posiadamy świadectwo jakości "Chronione Oznaczenie Geograficzne" dające gwarancje autentyczności i pochodzenia.


Teraz do naszych oznaczeń dołącza Perła Rynku Spożywczego 2023 (srebro) oraz medal Smaki Regionów 2023.


Wierzymy, że wyróżnione produkty wkrótce spotkacie na sklepowych półkach w swoim regionie.Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page